KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13378284
nr 1337 8284
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1937, stilleben. Olja på pannå, 55x46 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:43:27
7/7 14:33:29
300 kr
13/7 18:02:00
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers